Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Vojtěch Němejc
Spartak Příbram
12
Václav Bašus
Spartak Příbram
3
Tomáš Vohnout
Spartak Příbram
6
Štěpán Zahrádka
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
27
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
28
Robin Moroz
ČZ HBC Strakonice 1921
17
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
13
Petr Hrubý
Spartak Příbram
2
Petr Brůček
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Otto Kadlec
Loko České Budějovice
1
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
1
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Ondřej Daňhelka
Spartak Příbram
5
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
36
Milan Vopička
Spartak Příbram
1
Milan Hamerník
TJ Jiskra Třeboň
4
Michal Nekola
TJ Jiskra Třeboň
1
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
27
Michael Švadlena
SK Domeček Soběslav
2
Matěj Bartmann
Loko České Budějovice
2
Matěj Harant
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Martina Schreibová
Loko České Budějovice
1
Martin Husník
TJ Jiskra Třeboň
5
Marek Doucha
SK Domeček Soběslav
4
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
13
Luboš Mráz
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Klára Hrubá
TJ Jiskra Třeboň
4
Klára Kartáková
TJ Jiskra Třeboň
9
Josef Švehla
ČZ HBC Strakonice 1921
17
Jan Kohút
Spartak Příbram
13
Jan Kaisler
Loko České Budějovice
17
Jan Podsclan
TJ Jiskra Třeboň
20
Jakub Václavík
Loko České Budějovice
1
Jakub Kukačka
TJ Jiskra Třeboň
2
Jakub Soldán
SK Domeček Soběslav
10
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Filip Joza
Loko České Budějovice
6
Filip Lukeš
ČZ HBC Strakonice 1921
21
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Další
Předchozí kola
jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Příbram
7 : 13
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
11 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
7
0
1
187 : 68
14
2
Třeboň
8
7
0
1
140 : 84
14
3
Č.Budějovice
8
4
0
4
164 : 125
8
4
Příbram
8
2
0
6
83 : 149
4
5
Soběslav
8
0
0
8
30 : 178
0
Tabulka střelců
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Dominik Bábsky
Loko České Budějovice
37
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Josef Švehla
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.