Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Dominik Bábsky
Loko České Budějovice
37
Matěj Bartmann
Loko České Budějovice
2
Václav Bašus
Spartak Příbram
3
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Petr Brůček
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Denis Bureš
TJ Jiskra Třeboň
4
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
16
Ondřej Daňhelka
Spartak Příbram
5
Adam Dolejš
Loko České Budějovice
12
Daniel Dostál
Loko České Budějovice
36
Marek Doucha
SK Domeček Soběslav
4
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
13
Milan Hamerník
TJ Jiskra Třeboň
4
Matěj Harant
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
36
Klára Hrubá
TJ Jiskra Třeboň
4
Petr Hrubý
Spartak Příbram
2
Martin Husník
TJ Jiskra Třeboň
5
David Chlaň
SK Domeček Soběslav
9
Filip Joza
Loko České Budějovice
6
Otto Kadlec
Loko České Budějovice
1
Jan Kaisler
Loko České Budějovice
17
Štěpán Kalbáč
ČZ HBC Strakonice 1921
27
Klára Kartáková
TJ Jiskra Třeboň
9
Jan Kohút
Spartak Příbram
13
Daniel Krotký
Spartak Příbram
1
Eliška Křivanová
SK Domeček Soběslav
2
Jakub Kukačka
TJ Jiskra Třeboň
2
Filip Lukeš
ČZ HBC Strakonice 1921
21
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
28
Robin Moroz
ČZ HBC Strakonice 1921
17
Luboš Mráz
ČZ HBC Strakonice 1921
9
Michal Nekola
TJ Jiskra Třeboň
1
Vojtěch Němejc
Spartak Příbram
12
Barbora Novotná
SK Domeček Soběslav
3
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
13
Jan Podsclan
TJ Jiskra Třeboň
20
Martina Schreibová
Loko České Budějovice
1
Další
Předchozí kola
jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Příbram
7 : 13
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
11 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
7
0
1
187 : 68
14
2
Třeboň
8
7
0
1
140 : 84
14
3
Č.Budějovice
8
4
0
4
164 : 125
8
4
Příbram
8
2
0
6
83 : 149
4
5
Soběslav
8
0
0
8
30 : 178
0
Tabulka střelců
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Dominik Bábsky
Loko České Budějovice
37
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Josef Švehla
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.