Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Rozpis soutěže
jarní turnaje sk. A
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Pešek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
9.11. 12:00
AC040
S.Vršovice - Ledeč n.S.
29 : 18
2.liga mužů SVČ
10.5. 16:00
AD131
Ústí n.L. - Zruč n.S.
28 : 28
2.liga žen Č
9.11. 10:00
AS040
S.Vršovice B - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 20
Žákovská liga starších žaček
9.2. 14:30
AZ099
DHK B Most - Hrabůvka
16 : 20
9.2. 13:00
AZ097
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
19 : 9
9.2. 11:30
AZ095
DHK B Most - H. Brod
9 : 16
9.2. 10:00
AZ093
H. Brod - Hrabůvka
15 : 17
9.2. 08:30
AZ091
Hrabůvka - HK Sptk Ústí n.L.
12 : 15
Společná regionální liga starších žákyň
24.5. 14:20
SD-165/09
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
24.5. 13:00
SD-165/07
Mělník - DHK B Most
6 : 16
24.5. 11:40
SD-165/05
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
24.5. 10:20
SD-165/03
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
24.5. 09:40
SD-165/02
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
10.5. 15:00
SD-164/10
Loko Cheb - HK Lovosice
13 : 9
10.5. 14:20
SD-164/09
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
1 : 20
10.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - DHK B Most
12 : 11
10.5. 13:00
SD-164/07
HK Lovosice - Mělník
10 : 5
10.5. 12:20
SD-164/06
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
12 : 12
10.5. 11:40
SD-164/05
Mělník - Loko Cheb
5 : 12
10.5. 11:00
SD-164/04
DHK B Most - HK Lovosice
12 : 13
10.5. 10:20
SD-164/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
17 : 13
10.5. 09:40
SD-164/02
DHK B Most - Mělník
19 : 4
10.5. 09:00
SD-164/01
HK Lovosice - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 16
26.4. 14:20
SD-163/09
Mělník - HK Lovosice
5 : 13
26.4. 13:40
SD-163/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 18
26.4. 12:20
SD-163/06
HK Lovosice - Loko Cheb
11 : 14
26.4. 11:00
SD-163/04
Loko Cheb - DHK B Most
11 : 11
26.4. 09:40
SD-163/02
Loko Cheb - Mělník
11 : 7
30.3. 15:40
SD-162/10
Mělník - Loko Cheb
8 : 10
30.3. 14:20
SD-162/08
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
6 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, Lovosice, 8.6. - výsledky
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
23 : 10
video
online
Chodov - Sokol Úvaly A
12 : 15
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
10 : 28
video
online
Chodov - HK Lovosice
14 : 15
video
online
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
13 : 19
video
online
Dukla 4 - Chodov
11 : 22
video
online
HK Lovosice - Sokol Úvaly A
16 : 17
video
online
Kutná Hora - Chodov
18 : 12
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
14 : 17
video
online
Kutná Hora - HK Lovosice
16 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
17
0
1
399 : 203
34
2
Kutná Hora
20
15
0
5
337 : 254
30
3
Sokol Úvaly A
18
10
0
8
261 : 276
20
4
HK Lovosice
18
5
3
10
250 : 286
13
5
Dukla 4
18
3
2
13
229 : 337
8
6
Chodov
18
2
1
15
224 : 344
5
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
112
Jan Januš
TJ JM Chodov
65
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Švejcar
Dukla Praha 4
7
Matyáš Černý
Sokol Úvaly A
6
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
22
Ondřej Šimon
TJ Sparta Kutná Hora
16
Lukáš Štefanič
Dukla Praha 6
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.