Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
27.4. 18:00
AB119
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
12.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
17 : 19
23.3. 14:00
AB100
Loko Louny - Jičín "B"
25 : 19
1.3. 18:00
AB079
Strakonice - Dukla B
27 : 22
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
15.2. 17:00
AB069
Náchod - Karviná B
27 : 22
7.12. 13:00
AB061
Loko Louny - Strakonice
32 : 31
16.11. 18:00
AB043
Strakonice - Náchod
27 : 26
10.11. 17:00
AB041
Chodov - Bohunice
15 : 20
26.10. 12:00
AB035
Dukla B - Dvůr Králové
26 : 21
5.10. 13:00
AB017
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
21.9. 13:00
AB001
Jičín "B" - Strakonice
24 : 24
2 liga mužů JZČ
10.11. 15:00
AC041
Chodov B - Č.Budějovice
35 : 29
2.liga mužů SVČ
13.4. 16:00
AD111
HK Lovosice B - Kolín
35 : 23
15.3. 17:00
AD095
Zruč n.S. - Slavia
18 : 24
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
20.10. 16:00
AD030
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
25 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 16:00
AG105
Dukla - Talent Plzeň
25 : 28
26.10. 16:00
AG035
Dukla - Handball KP Brno
32 : 27
20.10. 14:00
AG030
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 26
22.9. 17:00
AG001
Jičín - Kopřivnice
28 : 28
2.liga starších dorostenců Č
10.11. 13:00
AH041
Chodov - Loko Č.Budějovice
16 : 25
1.liga mladších dorostenců
29.3. 14:00
AJ105
Dukla - Talent Plzeň
32 : 26
1.3. 16:00
AJ082
Strakonice - KP Brno
27 : 25
26.10. 14:00
AJ035
Dukla - KP Brno
38 : 22
20.10. 12:00
AJ030
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 20
22.9. 15:00
AJ001
Jičín - Kopřivnice
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK128
D.Králové - S.Vršovice
43 : 24
3.5. 17:00
AK124
SSK Talent Plzeň B - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly - výsledky
video
online
L.Vršovice B - Sokol Úvaly B
4 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice A
9 : 11
video
online
HC Všenory - L.Vršovice B
12 : 4
video
online
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
20 : 7
video
online
L.Vršovice A - HC Všenory
15 : 15
video
online
L.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
10 : 15
video
online
HC Všenory - Sokol Úvaly B
5 : 10
video
online
L.Vršovice A - L.Vršovice B
27 : 7
video
online
TJ Sokol Bělá - HC Všenory
8 : 11
video
online
Sokol Úvaly B - L.Vršovice A
16 : 14
Tabulka střelců
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
123
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
118
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
8
Jonáš Kučera
TJ AŠ Mladá Boleslav
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vodička
TJ JM Chodov
20
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.