Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jitka Paterová
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1976
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Pražský přebor žen
10.6. 18:30
BB103
Praha 4 - Astra C
16 : 25
29.9. 16:00
BB018
Háje - Mělník
23 : 15
Přebor Prahy mladších žáků
30.11. 15:00
BD070
Zárubova - S.Vršovice
10 : 12
30.11. 14:20
BD069
HC Všenory - Dukla 4
6 : 27
30.11. 12:20
BD066
Dukla 4 - L.Vršovice
9 : 7
30.11. 11:40
BD065
Zárubova - HC Všenory
19 : 6
30.11. 10:20
BD063
HC Všenory - L.Vršovice
2 : 12
30.11. 09:40
BD062
Dukla 4 - Zárubova
16 : 12
Přebor Prahy starších žákyň
17.11. 15:00
BE090
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 18
17.11. 14:20
BE089
HK Sptk Ústí n.L. - Kobylisy II
15 : 10
17.11. 13:40
BE088
DHK Pardubice A - Háje
12 : 14
17.11. 12:20
BE086
Kobylisy II - Háje
17 : 19
17.11. 11:40
BE085
HK Sptk Ústí n.L. - DHK Pardubice A
18 : 12
17.11. 10:20
BE083
Kobylisy II - DHK Pardubice A
24 : 15
17.11. 09:40
BE082
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 11
2.11. 15:00
BE070
S.Vršovice - Kobylisy II
13 : 18
2.11. 14:20
BE069
HK Sptk Ústí n.L. - Háje
12 : 14
2.11. 12:20
BE066
Háje - Slavia
11 : 10
2.11. 11:40
BE065
HK Sptk Ústí n.L. - S.Vršovice
9 : 10
2.11. 10:20
BE063
Háje - S.Vršovice
8 : 14
29.9. 15:00
BE040
S.Vršovice - Astra
18 : 8
29.9. 14:20
BE039
Kobylisy II - Háje
10 : 16
29.9. 13:00
BE037
Astra - Kobylisy II
9 : 25
29.9. 12:20
BE036
Háje - Slavia
8 : 10
29.9. 09:40
BE032
Slavia - Kobylisy II
13 : 12
Kalendář
Předchozí kola
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly - výsledky
video
online
L.Vršovice B - Sokol Úvaly B
4 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice A
9 : 11
video
online
HC Všenory - L.Vršovice B
12 : 4
video
online
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
20 : 7
video
online
L.Vršovice A - HC Všenory
15 : 15
video
online
L.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
10 : 15
video
online
HC Všenory - Sokol Úvaly B
5 : 10
video
online
L.Vršovice A - L.Vršovice B
27 : 7
video
online
TJ Sokol Bělá - HC Všenory
8 : 11
video
online
Sokol Úvaly B - L.Vršovice A
16 : 14
Tabulka střelců
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
123
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
118
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
8
Jonáš Kučera
TJ AŠ Mladá Boleslav
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vodička
TJ JM Chodov
20
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.