Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Společný přebor mladších žáků
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
13.4.2014
09:00
BJ011
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly A
13.4.2014
09:35
BJ012
TJ JM Chodov
-
Sparta Kutná Hora
13.4.2014
10:10
BJ013
TJ Sokol Úvaly A
-
Dukla Praha 6
13.4.2014
10:45
BJ014
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice
13.4.2014
11:20
BJ015
Dukla Praha 6
-
TJ JM Chodov
13.4.2014
11:55
BJ016
TJ Sokol Úvaly A
-
Sparta Kutná Hora
13.4.2014
12:30
BJ017
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
13.4.2014
13:05
BJ018
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha 6
13.4.2014
13:40
BJ019
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Úvaly A
13.4.2014
14:15
BJ020
Dukla Praha 6
-
Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
13.4.2014
09:00
BJ001
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha 4
13.4.2014
09:40
BJ002
HA Zárubova
-
Wendy Mělník A
13.4.2014
10:20
BJ003
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Lokomotiva Vršovice A
13.4.2014
11:00
BJ004
Dukla Praha 4
-
HA Zárubova
13.4.2014
11:40
BJ005
Wendy Mělník A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
13.4.2014
12:20
BJ006
HA Zárubova
-
Lokomotiva Vršovice A
13.4.2014
13:00
BJ007
Dukla Praha 4
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
13.4.2014
13:40
BJ008
Lokomotiva Vršovice A
-
Wendy Mělník A
13.4.2014
14:20
BJ009
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HA Zárubova
13.4.2014
15:00
BJ010
Wendy Mělník A
-
Dukla Praha 4
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
13.4.2014
08:30
BJ021
TJ Sokol Bělá
-
Wendy Mělník B
13.4.2014
09:05
BJ022
Sokol Úvaly B
-
Lokomotiva Vršovice B
13.4.2014
09:40
BJ023
Wendy Mělník B
-
HC Všenory
13.4.2014
10:15
BJ024
Lokomotiva Vršovice B
-
TJ Sokol Bělá
13.4.2014
10:50
BJ025
HC Všenory
-
Sokol Úvaly B
13.4.2014
11:25
BJ026
Lokomotiva Vršovice B
-
Wendy Mělník B
13.4.2014
12:00
BJ027
TJ Sokol Bělá
-
Sokol Úvaly B
13.4.2014
12:35
BJ028
Lokomotiva Vršovice B
-
HC Všenory
13.4.2014
13:10
BJ029
Sokol Úvaly B
-
Wendy Mělník B
13.4.2014
13:45
BJ030
HC Všenory
-
TJ Sokol Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
27.4.2014
08:30
BJ031
Sparta Kutná Hora
-
TJ Sokol Úvaly A
27.4.2014
09:05
BJ032
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha 6
27.4.2014
09:40
BJ033
TJ Sokol Úvaly A
-
Wendy Mělník A
27.4.2014
10:15
BJ034
Dukla Praha 6
-
Sparta Kutná Hora
27.4.2014
10:50
BJ035
Wendy Mělník A
-
Sokol Vršovice
27.4.2014
11:25
BJ036
TJ Sokol Úvaly A
-
Dukla Praha 6
27.4.2014
12:00
BJ037
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice
27.4.2014
12:35
BJ038
Dukla Praha 6
-
Wendy Mělník A
27.4.2014
13:10
BJ039
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly A
27.4.2014
13:45
BJ040
Wendy Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
26.4.2014
09:00
BJ041
Dukla Praha 4
-
Lokomotiva Vršovice A
26.4.2014
09:42
BJ042
Wendy Mělník B
-
TJ JM Chodov
26.4.2014
10:24
BJ043
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha 4
26.4.2014
11:06
BJ044
Lokomotiva Vršovice A
-
Wendy Mělník B
26.4.2014
11:48
BJ045
TJ JM Chodov
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
26.4.2014
12:30
BJ046
Dukla Praha 4
-
Wendy Mělník B
26.4.2014
13:12
BJ047
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ JM Chodov
26.4.2014
13:54
BJ048
Wendy Mělník B
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
26.4.2014
14:36
BJ049
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha 4
26.4.2014
15:18
BJ050
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Lokomotiva Vršovice A
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
27.4.2014
09:00
BJ051
HC Všenory
-
Lokomotiva Vršovice B
27.4.2014
09:42
BJ052
Sokol Úvaly B
-
TJ Sokol Bělá
27.4.2014
10:24
BJ053
HA Zárubova
-
HC Všenory
27.4.2014
11:06
BJ054
Lokomotiva Vršovice B
-
Sokol Úvaly B
27.4.2014
11:48
BJ055
TJ Sokol Bělá
-
HA Zárubova
27.4.2014
12:30
BJ056
HC Všenory
-
Sokol Úvaly B
27.4.2014
13:12
BJ057
Lokomotiva Vršovice B
-
TJ Sokol Bělá
27.4.2014
13:54
BJ058
Sokol Úvaly B
-
HA Zárubova
27.4.2014
14:36
BJ059
TJ Sokol Bělá
-
HC Všenory
27.4.2014
15:18
BJ060
HA Zárubova
-
Lokomotiva Vršovice B
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
10.5.2014
08:30
BJ071
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha 6
10.5.2014
09:10
BJ072
Wendy Mělník A
-
TJ Sokol Úvaly A
10.5.2014
09:50
BJ073
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha 6
10.5.2014
10:30
BJ074
TJ JM Chodov
-
Wendy Mělník A
10.5.2014
11:10
BJ075
TJ Sokol Úvaly A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
10.5.2014
11:50
BJ076
Dukla Praha 6
-
Wendy Mělník A
10.5.2014
12:30
BJ077
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ JM Chodov
10.5.2014
13:10
BJ078
Dukla Praha 6
-
TJ Sokol Úvaly A
10.5.2014
13:50
BJ079
Wendy Mělník A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
10.5.2014
14:30
BJ080
TJ Sokol Úvaly A
-
TJ JM Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
11.5.2014
09:00
BJ081
Dukla Praha 4
-
HA Zárubova
11.5.2014
09:42
BJ082
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice
11.5.2014
10:24
BJ083
Sokol Úvaly B
-
Dukla Praha 4
11.5.2014
11:06
BJ084
HA Zárubova
-
Sparta Kutná Hora
11.5.2014
11:48
BJ085
Sokol Vršovice
-
Sokol Úvaly B
11.5.2014
12:30
BJ086
Dukla Praha 4
-
Sparta Kutná Hora
11.5.2014
13:12
BJ087
HA Zárubova
-
Sokol Vršovice
11.5.2014
13:54
BJ088
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Úvaly B
11.5.2014
14:36
BJ089
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha 4
11.5.2014
15:18
BJ090
Sokol Úvaly B
-
HA Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
11.5.2014
08:00
BJ061
Wendy Mělník B
-
Lokomotiva Vršovice B
11.5.2014
08:40
BJ062
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ Sokol Bělá
11.5.2014
09:20
BJ063
HC Všenory
-
Lokomotiva Vršovice B
11.5.2014
10:00
BJ064
Wendy Mělník B
-
TJ Sokol Bělá
11.5.2014
10:40
BJ065
Lokomotiva Vršovice A
-
HC Všenory
11.5.2014
11:20
BJ066
Lokomotiva Vršovice B
-
TJ Sokol Bělá
11.5.2014
12:00
BJ067
Wendy Mělník B
-
Lokomotiva Vršovice A
11.5.2014
12:40
BJ068
HC Všenory
-
TJ Sokol Bělá
11.5.2014
13:20
BJ069
Lokomotiva Vršovice A
-
Lokomotiva Vršovice B
11.5.2014
14:00
BJ070
Wendy Mělník B
-
HC Všenory
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
25.5.2014
09:00
BJ101
Dukla Praha 4
-
Dukla Praha 6
25.5.2014
09:40
BJ102
TJ Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
25.5.2014
10:20
BJ103
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha 4
25.5.2014
11:00
BJ104
Dukla Praha 6
-
TJ Sokol Úvaly A
25.5.2014
11:40
BJ105
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
25.5.2014
12:20
BJ106
Dukla Praha 4
-
TJ Sokol Úvaly A
25.5.2014
13:00
BJ107
Dukla Praha 6
-
Sokol Vršovice
25.5.2014
13:40
BJ108
TJ Sokol Úvaly A
-
TJ JM Chodov
25.5.2014
14:20
BJ109
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha 4
25.5.2014
15:00
BJ110
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
25.5.2014
08:00
BJ111
Wendy Mělník A
-
HA Zárubova
25.5.2014
08:40
BJ112
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
25.5.2014
09:20
BJ113
Sparta Kutná Hora
-
HA Zárubova
25.5.2014
10:00
BJ114
Wendy Mělník A
-
Lokomotiva Vršovice A
25.5.2014
10:40
BJ115
Sparta Kutná Hora
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
25.5.2014
11:20
BJ116
HA Zárubova
-
Lokomotiva Vršovice A
25.5.2014
12:00
BJ117
Wendy Mělník A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
25.5.2014
12:40
BJ118
Sparta Kutná Hora
-
Lokomotiva Vršovice A
25.5.2014
13:20
BJ119
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HA Zárubova
25.5.2014
14:00
BJ120
Wendy Mělník A
-
Sparta Kutná Hora
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
24.5.2014
09:00
BJ091
HC Všenory
-
Lokomotiva Vršovice B
24.5.2014
09:35
BJ092
TJ Sokol Bělá
-
Wendy Mělník B
24.5.2014
10:10
BJ093
Lokomotiva Vršovice B
-
Sokol Úvaly B
24.5.2014
10:45
BJ094
Wendy Mělník B
-
HC Všenory
24.5.2014
11:20
BJ095
Sokol Úvaly B
-
TJ Sokol Bělá
24.5.2014
11:55
BJ096
Lokomotiva Vršovice B
-
Wendy Mělník B
24.5.2014
12:30
BJ097
HC Všenory
-
TJ Sokol Bělá
24.5.2014
13:05
BJ098
Wendy Mělník B
-
Sokol Úvaly B
24.5.2014
13:40
BJ099
TJ Sokol Bělá
-
Lokomotiva Vršovice B
24.5.2014
14:15
BJ100
Sokol Úvaly B
-
HC Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
31.5.2014
09:00
BJ131
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Úvaly A
31.5.2014
09:40
BJ132
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha 6
31.5.2014
10:20
BJ133
Wendy Mělník A
-
TJ JM Chodov
31.5.2014
11:00
BJ134
TJ Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
31.5.2014
11:40
BJ135
Dukla Praha 6
-
Wendy Mělník A
31.5.2014
12:20
BJ136
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
31.5.2014
13:00
BJ137
Wendy Mělník A
-
TJ Sokol Úvaly A
31.5.2014
13:40
BJ138
Dukla Praha 6
-
TJ JM Chodov
31.5.2014
14:20
BJ139
Sokol Vršovice
-
Wendy Mělník A
31.5.2014
15:00
BJ140
TJ Sokol Úvaly A
-
Dukla Praha 6
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
1.6.2014
08:00
BJ121
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha 4
1.6.2014
08:40
BJ122
HA Zárubova
-
Wendy Mělník B
1.6.2014
09:20
BJ123
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha 4
1.6.2014
10:00
BJ124
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HA Zárubova
1.6.2014
10:40
BJ125
Wendy Mělník B
-
Sparta Kutná Hora
1.6.2014
11:20
BJ126
Dukla Praha 4
-
HA Zárubova
1.6.2014
12:00
BJ127
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Wendy Mělník B
1.6.2014
12:40
BJ128
Sparta Kutná Hora
-
HA Zárubova
1.6.2014
13:20
BJ129
Dukla Praha 4
-
Wendy Mělník B
1.6.2014
14:00
BJ130
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sparta Kutná Hora
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
1.6.2014
09:00
BJ141
Lokomotiva Vršovice B
-
Sokol Úvaly B
1.6.2014
09:40
BJ142
TJ Sokol Bělá
-
Lokomotiva Vršovice A
1.6.2014
10:20
BJ143
HC Všenory
-
Lokomotiva Vršovice B
1.6.2014
11:00
BJ144
Sokol Úvaly B
-
TJ Sokol Bělá
1.6.2014
11:40
BJ145
Lokomotiva Vršovice A
-
HC Všenory
1.6.2014
12:20
BJ146
Lokomotiva Vršovice B
-
TJ Sokol Bělá
1.6.2014
13:00
BJ147
HC Všenory
-
Sokol Úvaly B
1.6.2014
13:40
BJ148
Lokomotiva Vršovice A
-
Lokomotiva Vršovice B
1.6.2014
14:20
BJ149
TJ Sokol Bělá
-
HC Všenory
1.6.2014
15:00
BJ150
Sokol Úvaly B
-
Lokomotiva Vršovice A
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.