Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jan Škalda
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
138
Starty
Žákovská liga starších žáků
09.02. [AO085]
Karviná A - Kutná Hora
32 : 16
0 branek
09.02. [AO082]
Kutná Hora - Dukla 6
14 : 16
3 branek
09.02. [AO079]
Kutná Hora - HK B Most
10 : 18
1 branek
09.02. [AO076]
Kopřivnice A - Kutná Hora
20 : 22
4 branek
18.01. [AO028]
Zlín "A" - Kutná Hora
20 : 6
1 branek
18.01. [AO026]
Kutná Hora - N. Veselí A
26 : 12
4 branek
18.01. [AO022]
Kutná Hora - Strakonice A
11 : 17
1 branek
18.01. [AO020]
Kutná Hora - F.-Místek A
16 : 12
2 branek
18.01. [AO017]
Šťáhlavy - Kutná Hora
20 : 19
1 branek
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
08.06. [CA060]
Kutná Hora - HK Lovosice
16 : 17
2 branek
08.06. [CA058]
Kutná Hora - Chodov
18 : 12
1 branek
08.06. [CA055]
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
13 : 19
6 branek
08.06. [CA053]
Dukla 4 - Kutná Hora
10 : 28
4 branek
24.05. [CA048]
Dukla 6 - Kutná Hora
15 : 9
0 branek
24.05. [CA046]
Kutná Hora - Dukla 4
14 : 5
0 branek
24.05. [CA043]
HK Lovosice - Kutná Hora
7 : 14
2 branek
24.05. [CA041]
Kutná Hora - Sokol Úvaly A
8 : 7
1 branek
10.05. [CA030]
HK Lovosice - Kutná Hora
11 : 20
3 branek
10.05. [CA027]
Kutná Hora - Chodov
25 : 9
2 branek
10.05. [CA024]
Dukla 6 - Kutná Hora
12 : 14
1 branek
10.05. [CA021]
Kutná Hora - Sokol Úvaly A
18 : 12
5 branek
26.04. [CA018]
Kutná Hora - HK Lovosice
18 : 17
1 branek
26.04. [CA016]
Dukla 6 - Kutná Hora
19 : 17
3 branek
26.04. [CA014]
Kutná Hora - Dukla 4
16 : 14
3 branek
26.04. [CA012]
Chodov - Kutná Hora
14 : 17
2 branek
06.04. [CA009]
Dukla 4 - Kutná Hora
11 : 17
2 branek
06.04. [CA007]
Kutná Hora - Chodov
24 : 14
5 branek
06.04. [CA005]
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
16 : 10
1 branek
06.04. [CA003]
Kutná Hora - Dukla 6
15 : 19
5 branek
Společný přebor starších žáků
30.11. [CC060]
Kutná Hora - HK Lovosice
13 : 19
4 branek
Další
Předchozí kola
jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Příbram
7 : 13
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
11 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
7
0
1
187 : 68
14
2
Třeboň
8
7
0
1
140 : 84
14
3
Č.Budějovice
8
4
0
4
164 : 125
8
4
Příbram
8
2
0
6
83 : 149
4
5
Soběslav
8
0
0
8
30 : 178
0
Tabulka střelců
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Dominik Bábsky
Loko České Budějovice
37
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Josef Švehla
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.