Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Ondřej Klička
Post
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
13
Starty
Přebor Prahy starších žáků
10.11. [BC058]
Chodov - Dukla 4
15 : 17
0 branek
10.11. [BC056]
L.Vršovice - Chodov
7 : 5
0 branek
10.11. [BC054]
Chodov - Kobylisy
25 : 8
1 branek
10.11. [BC052]
Dukla 6 - Chodov
27 : 2
0 branek
19.10. [BC032]
S.Vršovice - Chodov
9 : 14
0 branek
13.10. [BC030]
S.Vršovice - Chodov
12 : 17
0 branek
13.10. [BC027]
Dukla 6 - Chodov
27 : 4
0 branek
13.10. [BC024]
Chodov - L.Vršovice
11 : 11
0 branek
13.10. [BC021]
Chodov - Kobylisy
17 : 7
0 branek
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
08.06. [CA058]
Kutná Hora - Chodov
18 : 12
1 branek
08.06. [CA056]
Dukla 4 - Chodov
11 : 22
3 branek
08.06. [CA054]
Chodov - HK Lovosice
14 : 15
2 branek
08.06. [CA052]
Chodov - Sokol Úvaly A
12 : 15
0 branek
17.05. [CA035]
HK Lovosice - Chodov
16 : 12
0 branek
17.05. [CA032]
Chodov - Sokol Úvaly A
14 : 15
3 branek
10.05. [CA029]
Chodov - Sokol Úvaly A
12 : 19
0 branek
10.05. [CA027]
Kutná Hora - Chodov
25 : 9
0 branek
10.05. [CA025]
HK Lovosice - Chodov
15 : 15
1 branek
10.05. [CA022]
Chodov - Dukla 6
6 : 26
1 branek
06.04. [CA010]
Sokol Úvaly A - Chodov
22 : 15
0 branek
06.04. [CA007]
Kutná Hora - Chodov
24 : 14
0 branek
06.04. [CA004]
Chodov - Dukla 4
16 : 14
1 branek
06.04. [CA001]
Chodov - Dukla 6
9 : 21
0 branek
Předchozí kola
jaro 2014 - 10. kolo - výsledky
video
online
Soběslav - Příbram
7 : 13
video
online
Č.Budějovice - Strakonice
11 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
8
7
0
1
187 : 68
14
2
Třeboň
8
7
0
1
140 : 84
14
3
Č.Budějovice
8
4
0
4
164 : 125
8
4
Příbram
8
2
0
6
83 : 149
4
5
Soběslav
8
0
0
8
30 : 178
0
Tabulka střelců
Filip Benda
Loko České Budějovice
51
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
50
Dominik Bábsky
Loko České Budějovice
37
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Josef Švehla
ČZ HBC Strakonice 1921
3
Ondřej Hofmann
Spartak Příbram
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Pekárek
Spartak Příbram
4
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Iveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.