Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Rubín
Wendy Mělník A
2 - 0 - 0 - 1
Adam Jánský
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Adam Tomášek
Wendy Mělník B
4 - 0 - 0 - 2
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16 - 0 - 1 - 3
Aleš Dolejší
Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Alexander Feglar
HC Všenory
4 - 0 - 0 - 2
Anna Kantorová
Lokomotiva Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Doškář
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
David Kropík
HA Zárubova
2 - 0 - 0 - 1
David Šašek
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
David Kopecký
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
David Nicolas Nalevajko
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Radil
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Všetečka
Sokol Úvaly B
6 - 0 - 0 - 3
Edvard Kincl
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Filip Slavíček
Dukla Praha 6
10 - 0 - 0 - 5
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Barda
Dukla Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Žďárský
HC Všenory
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Slavík
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Jestříbek
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Plachý
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Novák
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Nykl
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Peca
TJ Sokol Bělá
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Týnský
Lokomotiva Vršovice A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Srb
HA Zárubova
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Roháč
Dukla Praha 4
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Pudil
Wendy Mělník A
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Samek
HC Všenory
10 - 0 - 0 - 5
Jan Šlosar
Lokomotiva Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Cenigr
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Homola
Dukla Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Jan Žižka
Wendy Mělník B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Trunda
TJ JM Chodov
6 - 0 - 1 - 3
Jan Hrstka
Wendy Mělník A
10 - 0 - 0 - 5
Jan Viktor Křepelka
Lokomotiva Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Jaromír Plzák
Wendy Mělník B
6 - 0 - 1 - 3
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Červený
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova - výsledky
video
online
Dukla 4 - Zárubova
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
11 : 19
video
online
Sokol Úvaly B - Dukla 4
6 : 24
video
online
Zárubova - Kutná Hora
17 : 19
video
online
S.Vršovice - Sokol Úvaly B
29 : 2
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
16 : 14
video
online
Zárubova - S.Vršovice
5 : 24
video
online
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
16 : 9
video
online
S.Vršovice - Dukla 4
25 : 13
video
online
Sokol Úvaly B - Zárubova
11 : 18
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
4
4
0
0
97 : 31
8
2
Dukla 4
4
3
0
1
67 : 55
6
3
Kutná Hora
4
2
0
2
60 : 61
4
4
Zárubova
4
1
0
3
50 : 68
2
5
Sokol Úvaly B
4
0
0
4
28 : 87
0
Tabulka střelců
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
123
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
118
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
8
Jonáš Kučera
TJ AŠ Mladá Boleslav
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vodička
TJ JM Chodov
20
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.