Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Pešek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
9.11. 12:00
AC040
S.Vršovice - Ledeč n.S.
29 : 18
2.liga mužů SVČ
10.5. 16:00
AD131
Ústí n.L. - Zruč n.S.
28 : 28
2.liga žen Č
9.11. 10:00
AS040
S.Vršovice B - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 20
Žákovská liga starších žaček
9.2. 14:30
AZ099
DHK B Most - Hrabůvka
16 : 20
9.2. 13:00
AZ097
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
19 : 9
9.2. 11:30
AZ095
DHK B Most - H. Brod
9 : 16
9.2. 10:00
AZ093
H. Brod - Hrabůvka
15 : 17
9.2. 08:30
AZ091
Hrabůvka - HK Sptk Ústí n.L.
12 : 15
Společná regionální liga starších žákyň
24.5. 14:20
SD-165/09
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
24.5. 13:00
SD-165/07
Mělník - DHK B Most
6 : 16
24.5. 11:40
SD-165/05
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
24.5. 10:20
SD-165/03
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
24.5. 09:40
SD-165/02
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
10.5. 15:00
SD-164/10
Loko Cheb - HK Lovosice
13 : 9
10.5. 14:20
SD-164/09
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
1 : 20
10.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - DHK B Most
12 : 11
10.5. 13:00
SD-164/07
HK Lovosice - Mělník
10 : 5
10.5. 12:20
SD-164/06
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
12 : 12
10.5. 11:40
SD-164/05
Mělník - Loko Cheb
5 : 12
10.5. 11:00
SD-164/04
DHK B Most - HK Lovosice
12 : 13
10.5. 10:20
SD-164/03
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
17 : 13
10.5. 09:40
SD-164/02
DHK B Most - Mělník
19 : 4
10.5. 09:00
SD-164/01
HK Lovosice - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 16
26.4. 14:20
SD-163/09
Mělník - HK Lovosice
5 : 13
26.4. 13:40
SD-163/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 18
26.4. 12:20
SD-163/06
HK Lovosice - Loko Cheb
11 : 14
26.4. 11:00
SD-163/04
Loko Cheb - DHK B Most
11 : 11
26.4. 09:40
SD-163/02
Loko Cheb - Mělník
11 : 7
30.3. 15:40
SD-162/10
Mělník - Loko Cheb
8 : 10
30.3. 14:20
SD-162/08
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
6 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice - výsledky
video
online
S.Vršovice - Úvaly
11 : 18
video
online
Chodov - Kutná Hora
15 : 14
video
online
Úvaly - Dukla 6
12 : 16
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
13 : 14
video
online
Dukla 6 - Chodov
22 : 12
video
online
Úvaly - Kutná Hora
16 : 8
video
online
S.Vršovice - Chodov
18 : 13
video
online
Kutná Hora - Dukla 6
7 : 25
video
online
Chodov - Úvaly
16 : 24
video
online
Dukla 6 - S.Vršovice
23 : 10
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
86 : 41
8
2
Úvaly
4
3
0
1
70 : 51
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
53 : 67
4
4
Chodov
4
1
0
3
56 : 78
2
5
Kutná Hora
4
0
0
4
42 : 70
0
Tabulka střelců
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
123
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
118
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
8
Jonáš Kučera
TJ AŠ Mladá Boleslav
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vodička
TJ JM Chodov
20
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.