Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.3. 18:00
AC108
Bohemians - Třeboň
24 : 21
23.3. 10:30
AC102
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 21
2.liga mužů SVČ
13.4. 17:30
AD114
Praha 4 - Liberec
39 : 31
1.3. 17:00
AD083
Libčice n. Vlt. - HC Žatec
35 : 18
26.10. 17:00
AD032
Zruč n.S. - HK Lovosice B
29 : 27
20.10. 17:30
AD026
Liberec - Ústí n.L.
30 : 29
5.10. 13:00
AD013
Ústí n.L. - Jablonec
24 : 24
28.9. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 21
1.liga starších dorostenců
10.5. 14:00
AG131
Dukla - Náchod
36 : 22
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH122
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 21
15.3. 13:30
AH094
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
5.10. 15:00
AH013
HSK Tygři - ELP Jablonec
11 : 28
1.liga mladších dorostenců
10.5. 16:00
AJ131
Dukla - Strakonice
32 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 15:00
AK105
1.HC Pardubice - Loko Louny
34 : 26
15.3. 15:30
AK094
Č.Budějovice - Loko Louny
29 : 27
20.10. 15:30
AK026
Liberec - 1.HC Pardubice
27 : 33
Žákovská liga starších žáků
3.5. 14:30
AO169
V. Bystřice - Zlín "A"
15 : 11
3.5. 13:30
AO168
Dukla 6 - Jičín
23 : 16
3.5. 11:00
AO166
Jičín - Zlín "A"
14 : 16
12.4. 14:40
AO164
V. Bystřice - N. Veselí A
28 : 20
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 11:20
AO160
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
2.liga žen Č
3.5. 16:00
AS127
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
15.2. 13:00
AS075
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
9.2. 18:00
AS068
Astra - Ústí n.L.
22 : 22
8.2. 11:00
AS072
S.Vršovice B - Č.Budějovice
23 : 25
24.11. 13:00
AS050
Č.Budějovice - Kobylisy B
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory - výsledky
video
online
HC Všenory - L.Vršovice B
10 : 4
video
online
TJ Sokol Bělá - Mělník B
5 : 9
video
online
L.Vršovice B - Sokol Úvaly B
3 : 17
video
online
Mělník B - HC Všenory
10 : 11
video
online
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
16 : 11
video
online
L.Vršovice B - Mělník B
3 : 18
video
online
HC Všenory - TJ Sokol Bělá
12 : 6
video
online
Mělník B - Sokol Úvaly B
13 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice B
17 : 14
video
online
Sokol Úvaly B - HC Všenory
19 : 10
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
4
3
0
1
62 : 37
6
2
Mělník B
4
3
0
1
50 : 29
6
3
HC Všenory
4
3
0
1
43 : 39
6
4
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
39 : 51
2
5
L.Vršovice B
4
0
0
4
24 : 62
0
Tabulka střelců
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
123
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
118
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
8
Jonáš Kučera
TJ AŠ Mladá Boleslav
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vodička
TJ JM Chodov
20
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.