Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Alois Salák
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Rok narození
1958
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
17.5. 13:45
BE190
TJ Turnov - Sparta Kutná Hora
15 : 13
17.5. 13:10
BE189
Slavia - DHK Pardubice A
23 : 13
17.5. 12:00
BE187
Sparta Kutná Hora - Slavia
6 : 16
17.5. 11:25
BE186
DHK Pardubice A - DHK Pardubice B
19 : 15
17.5. 10:15
BE184
DHK Pardubice B - Sparta Kutná Hora
11 : 13
17.5. 09:40
BE183
DHK Pardubice A - TJ Turnov
21 : 17
17.5. 08:30
BE181
Sparta Kutná Hora - DHK Pardubice A
15 : 23
28.9. 14:30
BE030
Sparta Kutná Hora - HK Sptk Ústí n.L.
6 : 12
28.9. 13:10
BE028
TJ Turnov - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 17
28.9. 11:10
BE025
DHK Pardubice B - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 16
28.9. 10:30
BE024
Sparta Kutná Hora - TJ Turnov
14 : 9
28.9. 09:50
BE023
DHK Pardubice A - HK Sptk Ústí n.L.
15 : 17
28.9. 09:10
BE022
DHK Pardubice B - TJ Turnov
9 : 9
28.9. 08:30
BE021
Sparta Kutná Hora - DHK Pardubice A
7 : 14
Společný přebor mladších žákyň
31.5. 13:10
BI129
Wendy Mělník - Kobylisy II B
24 : 15
31.5. 12:00
BI127
Sparta Kutná Hora - Wendy Mělník
14 : 17
31.5. 10:50
BI125
TJ Turnov - Wendy Mělník
9 : 16
31.5. 09:40
BI123
Kobylisy II B - TJ Turnov
11 : 9
31.5. 08:30
BI121
Sparta Kutná Hora - Kobylisy II B
19 : 8
Společný přebor mladších žáků
27.4. 13:45
BJ040
Mělník A - Kutná Hora
17 : 15
27.4. 13:10
BJ039
S.Vršovice - Úvaly
9 : 22
27.4. 12:35
BJ038
Dukla 6 - Mělník A
25 : 7
27.4. 12:00
BJ037
Kutná Hora - S.Vršovice
17 : 15
27.4. 11:25
BJ036
Úvaly - Dukla 6
14 : 17
27.4. 10:15
BJ034
Dukla 6 - Kutná Hora
16 : 10
27.4. 09:05
BJ032
S.Vršovice - Dukla 6
5 : 30
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
10.5. 13:50
CA029
Chodov - Sokol Úvaly A
12 : 19
10.5. 12:30
CA027
Kutná Hora - Chodov
25 : 9
10.5. 11:10
CA025
HK Lovosice - Chodov
15 : 15
10.5. 09:50
CA023
Sokol Úvaly A - HK Lovosice
16 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice - výsledky
video
online
HC Všenory - L.Vršovice B
3 : 11
video
online
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
11 : 11
video
online
Zárubova - HC Všenory
21 : 4
video
online
L.Vršovice B - Sokol Úvaly B
7 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá - Zárubova
7 : 21
video
online
HC Všenory - Sokol Úvaly B
6 : 14
video
online
L.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
9 : 16
video
online
Sokol Úvaly B - Zárubova
10 : 18
video
online
TJ Sokol Bělá - HC Všenory
7 : 8
video
online
Zárubova - L.Vršovice B
24 : 5
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zárubova
4
4
0
0
84 : 26
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
49 : 42
5
3
TJ Sokol Bělá
4
1
1
2
41 : 49
3
4
L.Vršovice B
4
1
0
3
32 : 57
2
5
HC Všenory
4
1
0
3
21 : 53
2
Tabulka střelců
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
123
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
118
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
8
Jonáš Kučera
TJ AŠ Mladá Boleslav
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vodička
TJ JM Chodov
20
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.