Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Šimon Veselý
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Rok narození
1998
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
17.5. 13:45
BE190
TJ Turnov - Sparta Kutná Hora
15 : 13
17.5. 12:35
BE188
DHK Pardubice B - TJ Turnov
15 : 18
17.5. 12:00
BE187
Sparta Kutná Hora - Slavia
6 : 16
17.5. 10:50
BE185
TJ Turnov - Slavia
15 : 23
17.5. 10:15
BE184
DHK Pardubice B - Sparta Kutná Hora
11 : 13
17.5. 09:05
BE182
Slavia - DHK Pardubice B
18 : 6
28.9. 14:30
BE030
Sparta Kutná Hora - HK Sptk Ústí n.L.
6 : 12
28.9. 13:50
BE029
DHK Pardubice A - DHK Pardubice B
21 : 13
28.9. 12:30
BE027
Sparta Kutná Hora - DHK Pardubice B
11 : 3
28.9. 11:10
BE025
DHK Pardubice B - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 16
28.9. 10:30
BE024
Sparta Kutná Hora - TJ Turnov
14 : 9
28.9. 09:50
BE023
DHK Pardubice A - HK Sptk Ústí n.L.
15 : 17
28.9. 09:10
BE022
DHK Pardubice B - TJ Turnov
9 : 9
28.9. 08:30
BE021
Sparta Kutná Hora - DHK Pardubice A
7 : 14
Společný přebor mladších žákyň
31.5. 13:10
BI129
Wendy Mělník - Kobylisy II B
24 : 15
31.5. 12:00
BI127
Sparta Kutná Hora - Wendy Mělník
14 : 17
31.5. 10:50
BI125
TJ Turnov - Wendy Mělník
9 : 16
31.5. 09:40
BI123
Kobylisy II B - TJ Turnov
11 : 9
31.5. 08:30
BI121
Sparta Kutná Hora - Kobylisy II B
19 : 8
Společný přebor mladších žáků
27.4. 10:50
BJ035
Mělník A - S.Vršovice
20 : 13
27.4. 09:40
BJ033
Úvaly - Mělník A
17 : 17
27.4. 08:30
BJ031
Kutná Hora - Úvaly
9 : 21
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
10.5. 13:50
CA029
Chodov - Sokol Úvaly A
12 : 19
10.5. 12:30
CA027
Kutná Hora - Chodov
25 : 9
10.5. 11:10
CA025
HK Lovosice - Chodov
15 : 15
10.5. 09:50
CA023
Sokol Úvaly A - HK Lovosice
16 : 14
10.5. 08:30
CA021
Kutná Hora - Sokol Úvaly A
18 : 12
Společný přebor starších žáků
22.9. 11:50
CC006
Loko Louny - Úvaly
12 : 15
22.9. 10:30
CC004
Kutná Hora - Loko Louny
17 : 12
22.9. 09:10
CC002
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
18 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
1. kolo B, 13.4.2014, Břve - výsledky
video
online
L.Vršovice A - Dukla 4
11 : 10
video
online
Zárubova - Mělník A
9 : 12
video
online
Ml. Boleslav - L.Vršovice A
14 : 8
video
online
Dukla 4 - Zárubova
13 : 11
video
online
Mělník A - Ml. Boleslav
12 : 7
video
online
Zárubova - L.Vršovice A
16 : 14
video
online
Dukla 4 - Ml. Boleslav
11 : 13
video
online
L.Vršovice A - Mělník A
13 : 15
video
online
Ml. Boleslav - Zárubova
11 : 10
video
online
Mělník A - Dukla 4
21 : 16
1. kolo B, 13.4.2014, Břve - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník A
4
4
0
0
60 : 45
8
2
Ml. Boleslav
4
3
0
1
45 : 41
6
3
Dukla 4
4
1
0
3
50 : 56
2
4
Zárubova
4
1
0
3
46 : 50
2
5
L.Vršovice A
4
1
0
3
46 : 55
2
Tabulka střelců
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
123
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
118
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
8
Jonáš Kučera
TJ AŠ Mladá Boleslav
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vodička
TJ JM Chodov
20
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.