Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společný přebor mladších žáků
Rozpis soutěže
Jaro
1. kolo A, 13.4.2014, Sokol Vršovice
1. kolo B, 13.4.2014, Břve
1. kolo C, 13.4.2014, Bělá
2. kolo A, 27.4.2014, Kutná Hora
2. kolo B, 26.4.2014, Loko Vršovice
2. kolo C, 27.4.2014, Loko Vršovice
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov
3. kolo B, 11.5.2014, Zárubova
3. kolo C, 11.5.2014, Mělník
4. kolo A, 25.5.2014, Dukla 6
4. kolo B, 25.5.2014, Mělník
4. kolo C, 24.5.2012, Všenory
5. kolo A, 31.5.2014, Úvaly
5. kolo B, 1.6.2014, Mladá Boleslav
5. kolo C, 1.6.2014, Úvaly
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žáků
Společná regionální liga
Společný přebor mladších žákyň
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jakub Uhlíř
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Pražský přebor žen
29.5. 18:15
BB098
Astra C - Střešovice
21 : 21
Přebor Prahy mladších žáků
17.11. 13:20
BD059
S.Vršovice - Zárubova
13 : 5
17.11. 12:00
BD057
Zárubova - Chodov
12 : 16
17.11. 10:40
BD055
Dukla 6 - Zárubova
20 : 5
17.11. 09:20
BD053
Zárubova - L.Vršovice
13 : 15
17.11. 08:00
BD051
Chodov - L.Vršovice
20 : 10
20.10. 11:00
BD034
L.Vršovice - S.Vršovice
5 : 17
20.10. 09:40
BD032
Dukla 4 - L.Vršovice
19 : 4
20.10. 09:00
BD031
S.Vršovice - Chodov
7 : 13
Přebor Prahy starších žákyň
11.5. 14:20
BE169
Slavia - S.Vršovice
6 : 8
11.5. 13:00
BE167
Háje - Slavia
13 : 5
11.5. 11:40
BE165
Kobylisy II - Slavia
14 : 7
11.5. 10:20
BE163
S.Vršovice - Kobylisy II
7 : 23
11.5. 09:00
BE161
Háje - S.Vršovice
14 : 11
5.4. 14:15
BE140
DHK Pardubice B - Astra
13 : 17
5.4. 13:05
BE138
TJ Turnov - DHK Pardubice B
14 : 12
5.4. 12:30
BE137
Astra - Sparta Kutná Hora
9 : 9
5.4. 11:20
BE135
Sparta Kutná Hora - DHK Pardubice B
14 : 8
5.4. 10:45
BE134
Astra - TJ Turnov
17 : 8
5.4. 09:35
BE132
TJ Turnov - Sparta Kutná Hora
12 : 10
5.4. 09:00
BE131
Slavia - Astra
11 : 5
29.9. 11:00
BE034
Astra - Slavia
11 : 13
29.9. 10:20
BE033
S.Vršovice - Háje
7 : 14
29.9. 09:00
BE031
Háje - Astra
16 : 4
Společný přebor mladších žákyň
12.4. 15:30
BI079
Astra - Háje
7 : 11
12.4. 14:30
BI077
Astra - Kobylisy II A
7 : 6
12.4. 14:00
BI076
Slavia - DHKPardubice
11 : 5
12.4. 13:30
BI075
S.Vršovice - Háje
5 : 9
12.4. 12:00
BI072
DHKPardubice - S.Vršovice
7 : 10
12.4. 11:30
BI071
Háje - Slavia
8 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov - výsledky
video
online
Chodov - Dukla 6
12 : 21
video
online
Mělník A - Úvaly
11 : 22
video
online
Ml. Boleslav - Dukla 6
11 : 17
video
online
Chodov - Mělník A
21 : 12
video
online
Úvaly - Ml. Boleslav
15 : 15
video
online
Dukla 6 - Mělník A
23 : 7
video
online
Ml. Boleslav - Chodov
14 : 14
video
online
Dukla 6 - Úvaly
18 : 10
video
online
Mělník A - Ml. Boleslav
15 : 12
video
online
Úvaly - Chodov
14 : 15
3. kolo A, 10.5.2014, Chodov - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
79 : 40
8
2
Chodov
4
2
1
1
62 : 61
5
3
Úvaly
4
1
1
2
61 : 59
3
4
Mělník A
4
1
0
3
45 : 78
2
5
Ml. Boleslav
4
0
2
2
52 : 61
2
Tabulka střelců
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
123
Jáchym Klečánek
Lokomotiva Vršovice A
118
Lukáš Kaplan
Dukla Praha 6
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
8
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly B
8
Jonáš Kučera
TJ AŠ Mladá Boleslav
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Vodička
TJ JM Chodov
20
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Pavel Škarohlíd
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.